Стратегічне планування закупівель один із шляхів досягнення цілей держорганізацій

Одним з важливих аспектів проведення тендерів в системі електронних торгів Прозорро для замовників є стратегічне планування закупівель. Саме цій темі присвячені семінари, які проводять міжнародний фонд «Відродження» та проект «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугами» за підтримки USAID, UKaid і Eurasia Foundation. У 2017 році такі семінари пройшли в Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Старобільську, Сватове і Станиці-Луганській. Тема семінарів: «Управління стратегією закупівель».

При проведенні закупівель в Прозорро, замовники намагаються правильно провести процедуру торгів і відповідати вимогам законодавства більшою мірою, часто нехтуючи стратегією планування. Простий приклад, це проведення торгів з надання послуг на утилізацію автомобіля. В даному тендері йдеться про витрати держустанови на закупівлю послуг, але можна було через аукціон реалізувати старий автомобіль, як металобрухт і заробити в бюджет.

В процесі проведення семінарів розглядалися питання стратегічного планування закупівель, правильного поділу потреб і виділення ресурсів для ефективної реалізації стратегічних закупівель.

Можна очікувати, що семінари будуть проводитися і в поточному 2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *