Релізація майна банків

bank1

Фізичні або юридичні особи, які бажають придбати власність банків, що ліквідуються, можуть здійснити покупку за допомогою онлайн інтернет аукціону. Яким чином здійснюються такі торги і ким вони проводяться?

Ініціатором торгів є «Фонд гарантування вкладів фізичних осіб» він же виступає в якості замовника. Самі торги здійснюються за принципом інтернет аукціону, де будь-який учасник, який виявив бажання, може прийняти в них участь. Реалізація майна банків Дніпро відбувається за такими етапами:

  • підготовка до проведення електронних торгів по конкретному об’єкту продажу;
  • публікація оголошення про проведення інтернет онлайн торгів;
  • реєстрація учасників і всіх бажаючих взяти участь в торгах;
  • проведення торгів, що реалізовується за принципом аукціону. Про дату і час початку аукціону оголошується заздалегідь;
  • визначення переможця електронних торгів по реалізації майна банків, що ліквідуються, а також підписання з ним договору купівлі-продажу.

Одним з важливих складових таких торгів є їх прозорість і публічність, це дозволяє уникнути продажу ліквідного майна за викидними цінами. І для замовника аукціон це один з найкращих варіантів отримати максимальну ціну за яку продають власність.

Як здійснюється публічність? Щоб безпосередньо брати участь в торгах, вам слід виявити ваше бажання і внести певну суму, як гарантія ваших серйозних намірів на вчинення покупки (грошове забезпечення). Однак в торгах, як спостерігач може прийняти будь-який бажаючий і абсолютно безкоштовно. Для цього йому необхідно зареєструватися на нашому порталі в якості «Учасника» і він може відслідковувати будь-які аукціони в режимі онлайн.

Торги починаються зі стартової ціни майна, виставленого на продаж. Цю ціну визначає виконавча дирекція фонду.

В опублікованому на нашому порталі лоті з продажу власності банків будуть вказані всі необхідні дані, що дозволяють коректно оцінити ваше майбутнє придбання і визначити бажання взяти участь в торгах. Інформація буде складатися з опису власності, його складу, місцезнаходження та характеристик, існуючих дефектів. В етапах проведення торгів, з моменту початку публікації лота і до самого терміну проведення аукціону, у вас буде можливість безпосередньо ознайомитися з власністю. Для цього в лоті будуть вказані контактні дані уповноваженої особи, що відповідає за майно.

Як бачите, наочність прозорість і зручність інтернет аукціону дозволять вам безпечно придбати майно за цінами, які ви призначаєте самі в процесі торгів.