Про нас

onas2Державні підприємства України в рік закуповують товарів і послуг на суму понад 250 млрд. гривень, якщо надати бюджетним компаніям кращі ціни і мінімізувати корупцію, то економія бюджету буде величезною. Саме цій меті і присвячено новий стандарт проведення тендерів – електронні торги ProZorro. Система «Прозоро» на законодавчому рівні була остаточно затверджена 01 серпня 2016 року, і тепер всі держпідприємства і організації зобов’язані здійснювати закупівлі за допомогою цієї системи.

Що дозволяє ProZorro:

  • відчутно економити бюджетні гроші;
  • робить процес проведення тендерів повністю публічним і відкритим, чим активно бориться з корупцією;
  • надає аналітику проведених тендерів по різним компаніям;
  • виключає лобізм при проведенні торгів, що відкриває більш широкі можливості для середнього та малого бізнесу;
  • інші можливості.

Самі торги проходять дистанційно, тому не потрібно нікуди їхати, якщо ви хочете взяти участь в тендері.

«Прозоро» є незалежною автоматизованою системою, яка здійснює зв’язок із замовниками та постачальниками через електронні сертифіковані майданчики. Таким майданчиком є «Держзакупівлі онлайн» і з нашою допомогою ви зможете отримувати в повній мірі інформацію про проведені тендери, а також прийняти в них участь онлайн, включаючи участь в аукціоні.

Якщо ви хочете виступити в ролі замовника або постачальника товарів або послуг, то вам необхідно зареєструватися в відповідній якості на «Держзакупівлі онлайн». Потім ви можете розмістити заявку на закупівлю або взяти участь в торгах, якщо ви є постачальником. Це не займе багато часу, а сам процес торгів досить простий і зручний. У разі регулярних перемог в тендерах це може стати відмінною статтею доходу для вашої фірми.

Якщо у вас є питання, як користуватися системою, корисну інформацію і відео-керівництво ви можете знайти у нас на сайті. У разі якщо вам необхідно консультація, то звертайтеся до нас за вказаними на сайті координатами, ми з радістю допоможемо вам!