Тендери Прозорро

Стара «паперова» система проведення тендерів із закупівель товарів, робіт і послуг держпідприємствами була настільки корумпованою, що бюджетна сфера закупівель відлякала звичайний бізнес, залишивши лише «своїх» постачальників. 01 серпня 2016 року все змінилося, так як остаточно і для всіх бюджетних підприємств вступив в силу Закон України «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року. Тепер всю закупівельну діяльність державні компанії та організації зобов’язані проводити через систему електронних публічних торгів Prozorro.

Тендерам Прозорро вдалося створити прозору і чесну конкурентну середу серед учасників, які виступають в якості потенційних постачальників. Це дозволяє виграти тендер будь-якій фірмі, яка надала найкращу ціну і найкращі умови на торгах, а також може пройти кваліфікацію. Ні сам замовник закупівлі, ні хто-небудь з учасників до моменту автоматичного визначення переможця на підставі аукціону, не бачать назв фірм. Також імена не публікуються і в процесі проведення етапів закупівлі, що ідуть перед аукціоном. Така конфіденційність дозволяє створити кращі можливості для учасників, а замовнику отримати найбільш оптимальну ціну на торгах. В кінцевому підсумку, система електронних закупівель в змозі суттєво економити державний бюджет і утруднити життя корупції.

Прозорро працює тільки через інтернет майданчики. В якості платформи для участі в закупівлях ви можете вибрати наш офіційний сертифікований інтернет майданчик Prozorro «Держзакупівлі Онлайн». Щоб почати брати участь в тендерах, вам досить пройти процедуру реєстрації. Для постачальників реєстрацію слід проводити на пункті «Учасник», а бюджетної організації, яка бажає розмістити свій тендер, реєстрацію слід проходити як «Замовник».

Для бізнес компаній участь в електронному форматі проведення тендерів це додаткова стаття доходу. Так як виграти на підставі кращих умов стає легше, а сама участь істотно спрощується. Не потрібно виїжджати до замовника для того, щоб взяти участь в тендері. Також не потрібно готувати кілограми паперових документів, що входять до складу тендерної пропозиції, не потрібно створювати цілий відділ, з електронними тендерами впорається і одна людина. Все це знижує витрати учасника, і відчутно полегшує участь в тендерах.