Тренінги по закупкам Прозорро

Закупівельну діяльність будь-яка компанія або організація, яка є одержувачем державних коштів, зобов’язана проводити через систему електронних торгів та відповідно до Закону «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року. Такі закупівлі вимагають від тендерного комітету на підприємстві або призначеної відповідальної уповноваженої особи певного професіоналізму і досвіду. Саме тому наш офіційний сертифікований інтернет майданчик Prozorro «Держзакупівлі Онлайн» проводить навчальні тренінги, на які можуть записатися всі бажаючі.

Що наші тренінги дадуть замовникам, які розміщують закупівлі в суспільній системі торгів? Правильне проведення процедури закупівлі, що включає всі етапи торгів, а також своєчасна публікація вірно оформленої і необхідної документації, вбережуть замовника від штрафних санкцій, які можуть накласти контролюючі органи, які стежать за виконанням законодавства у сфері державних закупівель. Також замовники зможуть правильно визначити і використовувати ту чи іншу процедуру закупівлі, в залежності від предмета закупівлі.

Компанії учасники, які виступають в ролі постачальників товарів, робіт або послуг, зможуть на наших тренінгах навчитися всіх переваг роботи в Прозорро «Держзакупівлі Онлайн». Це дозволить їм збільшити шанси на перемогу і скоротить час на підготовку тендерної пропозиції та кваліфікаційних документів. Державні закупівлі, що проводяться через систему електронних торгів, це хороше джерело доходу, якщо правильно розпорядитись своєю участю в торгах. Не варто втрачати таку можливість!

Участь в електронних закупівлях відкриває хороші можливості для бізнесу, і тут мова йде не тільки про перемогу в державному тендері. Ваша компанія може придбати за вигідними цінами і цікаві активи, які продаються державою через Прозорро. Так що, має сенс навчитися і брати участь в торгах!