Семінари держзакупівлі Прозорро

Реалізація закупівель товарів, послуг і робіт державними підприємствами і компаніями відбувається в системі електронних торгів з дотриманням Закону «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року. На сьогоднішній момент замовники торгів як і раніше потребують поліпшення професійних навичок в сфері державних закупівель, а учасники – майбутні постачальники, все ще побоюються працювати з держструктурами. Щоб допомогти одним і іншим, офіційний сертифікований інтернет майданчик Прозорро «Держзакупівлі Онлайн» реалізує навчальні семінари в різних регіонах України, в тому числі і в Дніпропетровській області.

Метою семінарів по роботі на порталі Prozorro «Держзакупівлі Онлайн» є висвітлення правових і законодавчих питань роботи в системі електронних закупівель, а також навчання учасників необхідним теоретичним і практичним навичкам роботи в ній.

Що це дає замовникам? Правильне виконання всіх етапів закупівлі, а також своєчасне розміщення необхідних документів по торгах, є запорукою того, що замовник отримає необхідні йому товари, роботи і послуги, і не потрапить під штрафні санкції при перевірці. Таку перевірку може провести відповідний контролюючий орган. Адже всі етапи закупівлі та документи по ній будуть знаходитися в публічному доступі, і моніторинг за дотриманням законодавства реалізуємо за допомогою системи Прозорро бажанням будь-якого зареєстрованого спостерігача, в тому числі і контролюючими інстанціями.

Учасникам наші семінари допоможуть більш ефективно брати участь в торгах, при мінімізації часових і інших витрат на підготовку документів і тендерної пропозиції.

Найпростішим способом зрозуміти, як працює система Прозорро і поліпшити навички роботи в ній, це навчання. Записуйтеся на наші семінари!