Навчання системі Прозорро

Електронний публічний формат проведення закупівель державними підприємствами і установами порівняно недавно (в 2016 році) був введений на обов’язковій основі, відповідно до Закону України «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року. Сама система публічних торгів піддається змінам і доповненням, це ж відбувається і з законодавством. Щоб всі учасники публічних торгів могли професійно брати участь в них, наш сертифікований інтернет майданчик Prozorro «Держзакупівлі Онлайн» на постійній основі займається консультаційною та навчальною діяльністю. З нашою допомогою ви можете не тільки проводити закупівлі в якості замовників, або брати участь в торгах в якості потенційних постачальників, але і отримати необхідну допомогу, яка дозволить вам ефективніше працювати в системі електронних закупівель Прозорро.

«Держзакупівлі Онлайн» проводило навчальні виїзні семінари в різних регіонах країни, і зараз ми постійно займаємося юридичною, консультаційною та роз’яснювальною діяльністю з нашими клієнтами.

Учасникам – постачальникам робіт, послуг або товарів, ми допомагаємо краще розібратися з системою електронних торгів, тим самим збільшуючи їх шанси на перемогу в тендері. Для замовників – бюджетних організацій і фірм, надаємо допомогу в правильному проведенні процедури закупівлі. Важливо відзначити, що замовникам слід правильно розуміти Закон «Про державні закупівлі», і не порушувати термінів на проведення тих чи інших операцій в системі Прозорро. У разі неправильно оформленої і проведеної закупівлі замовники можуть потрапити під перевірку контролюючих органів, а в разі виявлення таких помилок і отримати штраф. Щоб уникнути подібної ситуації, важливо поліпшувати свої професійні навички під час проведення закупівель.

Якщо вам потрібна допомога при роботі в системі електронних торгів, ви можете сміливо звертатися до нас!