Фонд публікує у відкритому доступі реєстр активів неплатоспроможних банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і Прозорро.Продажі в публічному доступі розміщують реєстр активів неплатоспроможних і збанкрутілих банків. Даний крок дозволить потенційним покупцям завчасно готуватися до торгів і вибрати собі найбільш привабливі активи.

Відкриття реєстру наступним чином прокоментував директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Костянтин Ворушилін: «Фонд планує виставити на аукціони 80-90% активів в поточному році, і завершити цей процес в першому кварталі наступного. Очікуємо від 42 майданчиків, акредитованих в ProZorro.Продажі, що ті приведуть на аукціони покупців. Реєстр активів дуже допоможе їм у цій справі, тому що потенційні покупці будуть заходити, шукати, дивитися і в кінцевому підсумку вибирати щось цікаве для себе».

Щоб не допустити помилок при публікації інформації про лоти, в Прозорро був створений єдиний кабінет під єдиним інтерфейсом для кожного з лотів, виставлених на продаж. Самі продажі пройдуть по голландському сценарію проведення аукціонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *